Nie posiadasz Flash Playera, bądź masz wyłączoną obsługę JavaScript.
Zapraszamy do naszego ośrodka w Łebie - OW SŁONECZKO, Łeba
Szanowni Klienci !!!

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę Centrum Turystyki OŚWIATA należącego do OŚWIATA i BIZNES Spółka z o.o. Firma nasza powstała z przekształconej w 2010 roku Spółdzielni Pracy Oświata w Katowicach.

Tradycje naszej firmy w zakresie organizacji turystyki krajowej i zagranicznej dla dzieci i młodzieży sięgają 1959 roku, czyniąc z nas poważnego i zaufanego partnera.

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą usługi edukacyjne i turystyczne dostosowane do potrzeb naszych Klientów począwszy od tych najmłodszych w przedszkolach i szkołach, a skończywszy na dorosłych.
Założenia naszej działalności turystycznej to wysoka jakość świadczonych usług i zadowolenie Klienta. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 : 2008

Doświadczenie pracowników Centrum Turystyki OŚWIATA w organizacji imprez turystycznych, wypoczynku dla dzieci i młodzieży, współpraca z rzetelnymi kontrahentami, bogate programy pobytów nie pozwalające na nudę, profesjonalna opieka starannie dobranej i sprawdzonej kadry, baza noclegowa zatwierdzone przez Kuratoria Oświaty, bezpieczny i wygodny transport oraz rozsądne ceny to dodatkowe atuty, które mamy nadzieję przekonają Państwa do skorzystania z naszych usług.

ORGANIZUJEMY WYJAZDY DLA JUNIORA I SENIORA ...
  • WYJAZDY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
  • KOLONIE KRAJOWE I ZAGRANICZNE
  • OBOZY LETNIE I ZIMOWE
  • ZIMOWISKA
  • ZIELONE SZKOŁY I PRZEDSZKOLA
  • SZKOLNE WYCIECZKI EDUKACYJNE
  • FIRMOWE WYCIECZKI INTEGRACYJNE
  • WYJAZDY DLA SENIORÓW
Jesteśmy organizatorem wypoczynku posiadającym zezwolenie organizatora turystyki nr 875 wydane przez Marszałka w Katowicach. Naszą wiarygodność potwierdza członkostwo w Śląskiej Izbie Turystyki, gwarancja ubezpieczeniowa AXA TUiR S.A. oraz liczne certyfikaty i referencje. Jednak naszą najlepszą rekomendacją są zadowoleni i wierni Klienci. Rokrocznie wyjeżdża z nami ponad 6000 dzieci.
Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza!

Od 2004 jesteśmy także właścicielami ośrodka wypoczynkowego Słoneczko w Łebie, którego bogata infrastruktura sportowo rekreacyjna, animacje oraz smaczna, domowa kuchnia czynią go jednym z najlepszych ośrodków dla dzieci na polskim wybrzeżu!

Zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Mogą tu Państwo znaleźć interesującą propozycję dla siebie lub dla swoich bliskich czy znajomych. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z jakości naszych usług.
 
Prezes Zarządu Spółki

OŚWIATA i BIZNES Spółka z o.o.
40-092 Katowice ul. Mickiewicza 28/7
Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy pod numerem KRS 0000349017, NIP 6342738597, Kapitał zakładowy 738 650,00 zł


Projekt i realizacja: Grupa Łukasz Piec